Autor:

Seball

Utworzono:

12.09.2020

9' 1:0, po faulu Ochockiego sędzia dyktuje rzut karny, pewnie wykorzystany przez zawodnika gospodarzy

15' niegroźny strzał Rzepkowskiego z 20m

20' 2:0, w sytuacji sam na sam napastnik Jagielloni pokonuje naszego bramkarza uderzeniem po długim rogu

26' nasz golkiper wybija piłkę na rzut rożny po silnym strzale

36' 3:0, po strzale z 25m nasz bramkarz przepuszcza piłkę między nogami do bramki

40' Rzepkowski wbiega ze skrzydła w pole karne, ale decyduje się na strzał z ostrego kąta zamiast szukać podania

49' ładne uderzenie Rzepkowskiego, mija jednak poprzeczkę

68' Pawełczyk przedziera się prawym skrzydłem w pole karne i strzela z ostrego kąta nie sprawiając problemów bramkarzowi

68' po chwili oko w oko z naszym bramkarzem staje zawodnik gospodarzy i strzela prosto w niego

76' zawodnik Jagielloni strzela z 25m w słupek

90+3' 4:0, po dośrodkowaniu z prawej strony boiska na długi słupek zawodnik miejscowych główkuje z bliska nad naszym bramkarzem, piłka odbija się od słupka i ląduje w bramce