Autor:

Seball

Utworzono:

26.10.2014

4’ Sumiński wybija piłkę na rzut rożny po strzale z 15m
 50:1, nasz bramkarz łapie piłkę podaną od kolegi z drużyny i sędzia dyktują rzut wolny pośredni z 5m, Iskra korzysta z prezentu
10’ Cyran po indywidualnej akcji wchodzi z lewej strony w pole karne i zagrywa do Bielaka, który uderza z14m w poprzeczkę
15’ solowa akcja zawodnika gości zakończona strzałem z 14m, z którym poradził sobie Sumiński
17’ celny, ale za lekki strzał Pęzika z rzutu wolnego
21’ strzał Pęzika z ostrego kąta nie sprawia większych problemów bramkarzowi
37’ po wrzutce z wolnego główkuje Czarnecki, ale ponownie popisuje się refleksem golkiper przyjezdnych
420:2, Suliński traci piłkę przy linii bocznej boiska, wskutek czego zawodnik Iskry wychodzi na pozycję jeden na jeden i posyła piłkę między nogami Sumińskiego do siatki

48’ niegroźny strzał Grzelaka z 16m
491:2, po podaniu Frączkowskiego Grzelak wychodzi przed bramkarza i strzałem z 6m nie daje mu szans
54’ akcja lewą stroną Czarneckiego, który znalazł w polu karnym Frączkowskiego, ten strzela z 14m, ale bramkarz paruje piłkę na poprzeczkę, ta trafia ponownie do Czarneckiego, ale jego dobitka zostaje zablokowana przez obrońców
57’ po podaniu Czarneckiego w dobrej sytuacji znalazł się Grzelak, ale naciskany przez dwóch defensorów strzela z 16m nad poprzeczką
68’ Sumiński w fantastycznym stylu broni sytuację sam na sam
72’ zamieszanie pod naszą bramką i obroniony strzał z 5m
79’ w polu karnym zostaje sfaulowany Frączkowski, jedenastka, poszkodowany sam postanawia wymierzyć sprawiedliwość, ale bramkarz wyczuwa jego intencje
86’ po podaniu Grzelaka strzela pod poprzeczkę z 10m Lechowski, ale bramkarz wybija piłkę na rzut rożny
892:2, wrzucona z autu piłka trafia dosyć szczęśliwie do Grzelaka, który nie myli się z 5. metrów
90+1’ bramkarz z Dobronia wybija piłkę na róg po strzale przy słupku Lechowskiego
90+3’ Czarnecki ma sporo miejsca na 15. metrze, ale po jego uderzeniu zyskujemy tylko rzut rożny
90+53:2, w rogu pola karnego zostaje sfaulowany Matynia a Frączkowski tym razem pewnie strzela z 11. metrów
90+5’ zawodnikowi gości puszczają nerwy, dostaje drugą żółtą kartkę i musi zejść z boiska