Jutrzenka Bychlew - Start 1:6

Start wygrał w Bychlewie 6:1, po 2 gole zdobyli Maciej Frączkowski (z rzutów karnych) i Sylwester Lechowski, po jednym Michał Bielak oraz Piotr Biliński.

Nie wiadomo jak potoczyłyby się losy meczu gdyby gospodarze wykorzystali rzut karny w 16min. Marek Sumiński wyczuł intencje strzelca a po 11. minutach mógł się cieszyć z kolegami z prowadzenia gdy Frączkowski pokazał graczom Jutrzenki jak powinno wykonywać się jedenastki. W 35min. sytuację sam na sam wykorzystał Bielak a po chwili było już 3:0 po tym jak Frączkowski skopiował swój strzał z rzutu karnego.

Po przerwie Jutrzenka ruszyła do ataku i już po 4. minutach zdobyła bramkę. Nie pozwoliliśmy już jednak zawodnikom z Bychlewa na więcej w ofensywie a ich marzenia o korzystnym rezultacie rozwiał ostatecznie wprowadzony w 66min. Lechowski, który w ciągu 10 minut zdobył 2 gole. Wynik ustalił w 82min. Biliński, 60 sekund po wejściu na boisko.

W następnej kolejce podejmujemy u siebie Iskrę Dobroń. W przypadku zwycięstwa przeskoczymy ją w tabeli a gdy w meczu na szczycie padnie remis będziemy mieli już tylko 2 punkty straty do Tuszyna i Różycy.