Stracone złudzenia. Start - Tuszyn 1:2

Porażka z Tuszynem na własnym boisku przekreśla raczej szanse na awans. Po trzech pierwszych zwycięstwach można było być optymistą, ale potem przyszły słabe mecze i teraz po 8. kolejkach mamy już 4 punkty straty do najgroźniejszych rywali z Tuszyna i Różycy, przy 12-zespołowej lidze jest to już duża strata.

Mecz rozpoczął się fantastycznie bo już w 56. sekundzie piłka po strzale Krzysztofa Sulińskiego wylądowała w siatce rywali. Start miał przewagę, ale goście groźnie kontrowali i po jednej z kontr wywalczyli rzut karny, który dał im remis. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, my atakowaliśmy nie potrafiąc zagrozić bramce Tuszyna a goście szukali okazji w szybkich kontrach i to oni kilka razy byli bardzo bliscy zdobycia bramki. Szczęście uśmiechnęło się do nich w 83min. kiedy to nasz wychowanek Maciej Milanowicz pogrążył strzałem głową swój były zespół.