Od 0:2 do 3:2! Zwycięstwo z Iskrą w ostatniej akcji!

Start pokonał u siebie Iskrę Dobroń 3:2 i przeskoczył ją w tabeli awansując na 3. miejsce. 2 gole zdobył Patryk Grzelak, jedno trafienie zaliczył Maciej Frączkowski.

Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:2, graliśmy fatalnie i chyba nikt nie spodziewał się, że po ostatnim gwizdku sędziego będziemy cieszyć się z 3 punktów. Strzałem w dziesiątkę było wprowadzenie po przerwie Patryka Grzelaka, który już w 49min. zdobył kontaktową bramkę. Start atakował z coraz większym polotem, ale nadzieję na korzystny wynik mogła przekreślić sytuacja z 68min. Wtedy to zawodnik Iskry stanął oko w oko z Markiem Sumińskim, lecz nasz bramkarz popisał się świetną interwencją, rehabilitując się za błąd z początku spotkania, który kosztował nas utratę bramki. 10 minut później Frączkowski zmarnował rzut karny. Niepowodzenie to nie zniechęciło naszych graczy, którzy stwarzali coraz groźniejsze sytuacje i w 89min. Grzelak po raz drugi trafił do siatki. Start nie zwalniał tempa i, jak się okazało, w ostatniej akcji meczu, w 95min. wywalczył rzut karny. Frączkowski tym razem się nie pomylił i zapewnił nam cenne zwycięstwo.

Za 2 tygodnie zamykające rundę jesienną wyjazdowe spotkanie z GKS Ksawerów, które też trzeba wygrać, żeby nie stracić kontaktu z czołówką.